Ervaringen worden alleen verwijderd op verzoek van de persoon die de ervaring geplaatst heeft of bij vermelding van strafbare feiten. Rijschoolhouders hebben wel altijd de mogelijkheid om te reactie te plaatsen.
Ervaring van anoniem, rijbewijs behaald in 32 lesuren
Algemeen
Een aantal jaar geleden was ik al begonnen met mijn rijbewijs maar door een rij-instructeur die alleen uit was op geld ben ik daar toen mee gestopt. Na 5 jaar ben ik via een vriendin bij John terecht gekomen. Uiteindelijk binnen een half jaar mijn rijbewijs gehaald. Ik had nooit gedacht dat ik mijn bewijs zou halen. Door John zijn wijze woorden, leuke uitdrukkingen, duidelijke communicatie en zijn jarenlange ervaring heb ik dan uiteindelijk mijn rijbewijs gehaald! Het fijne aan John is, is dat hij je echt veilig en goed wilt leren rijden. Als het ook een les wat minder gaat dan weet hij je ook goed te motiveren en je gerust te stellen ''geen zorgen meid, komt goed, we werken er samen naartoe''. Kortom John is een topper!
Materiaal
Geweldige auto!
Instructeur
John is een geweldige man! Hij is erg grappig, praat graag maar is ook erg duidelijk en kan streng zijn waar het nodig is. Vanaf dag 1 voelde ik me op mijn gemak bij John. Ik heb sinds een maand mijn rijbewijs en ik hoor nog steeds zijn uitdrukkingen en grapjes in mijn hoofd: Waar de weg een rondje wordt... of meisje rij rustig denk aan me kleur of waar borden zijn zijn wegen. Ik heb een super leuke tijd met John gehad en ik kan hem iedereen aanbevelen!!! John is the greatest :)